100% שירות- שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה בפריסה ארצית!
שירות בפריסה ארצית!
לא משנה היכן אתם גרים, לא משנה מה היא השעה אנשי האינסטלציה המובילים בתחום
יגיעו להעניק לכם שירות מהיר, אדיב ובמחיר טובים. אנחנו ממליצים לכם על אנשי המקצוע
הטובים ביותר בתחום. פתרון לכל בעיה ושירות מהיר בכל אזור בארץ 24 שעות ביממה!
תיקון מרזבים
שוב המים על הגג נאגרים, ואתם נאלצים להתמודד עם נזילות? מחפשים חברת תיקון מרזבים שתפטור אתכם מהבעיות? לא צריך מעכשיו ללכת עד העיר או הכפר, את הפתרונות תמצאו אצלנו באתר! ממלאים כמה פרטים פשוטים בטופס מקוון, ומקבלים הצעות עכשיו ובזמן!

תיקון מרזבים היא פעולה יחסית פשוטה מבחינת פעולת בניין, אם כי יש לה חשיבות רבה בנוחיות ובאיכות חיי הדיירים. מרזבים מקולקלים, סתומים או מחוררים, לא רק ויגרמו לנזילות בתוך הבתים המגיעות מתקרת המבנה, אלא אף עשויים לגרום לנזילות וחדירות מים דרך הקירות.

רוצים לראות איך בכמה דקות, נפתרות מעצמן כל הבעיות? ממלאים טופס קצר וקולע, מקבלים הצעות מחיר מהקבלן המונע!

תיקון המרזבים מונע נזילות
תפקידם של המרזבים, הוא להוביל את מי הגשמים הנאגרים על גגות המבנים אל קרקעית המבנה, וזאת בכדי למנוע אגירה של מים על גבי הגג. אגירת המים, עשויה לגרום לנזילות אל הדירות תחת הגג, ולפגוע באיכות חייהם של הדיירים המתגוררים בדירות אלו.

כאשר מגיעה חברה לביצוע תיקון המרזבים, כדאי מאוד לבחון את האפשרות לתקנם, ולא להחליפם. התקנה מחודשת של מרזב חדש ובעיקר כאשר מדובר על מבני מרובי קומות, תעלה משמעותית יקר יותר מאשר ביצוע תיקונים במרזב.

המקצוענים אצלנו הם הטובים ביותר!

לא צריך עוד על מקצוענות להתפשר! ממלאים טופס קצר ופשוט, ומבצעים חיפוש אחר אנשי מקצוע, בקלות וביעילות!
השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם
  • מרזבים לגגות
  • המים מחלחלים דרך הקירות אל פנים הבית? שוב מבצבצים סימני נזילה על התקרה? ייתכן מאוד כי הקבלן אשר התקין אצלכם מרזבים בגגות, לא ביצע עבודתו כראוי. הרשמה אל האתר, תאפשר לכם למצוא את אנשי המקצוע המובילים בישראל בתחום התקנת מרזבים בגגות...
  • תיקון בצנרת
  • אם יש לכם צינורות ממתכת וחוויתם פיצוץ בצינור, אל תנסו לתקן את מקור הפיצוץ בצורה חובבנית. תיקון של צינור מתכת דורש החלפה של חלקים, פירוק וחיתוך וזוהי עבודה לאינסטלאטורים מקצועיים. כדאי לדעת שהאינסטלציה החדשה כבר עושה שימוש בצינורות...המלצות

קטגוריות

מאמרים אחרונים
  • גילוי נזילות מים
  • הגיעה עונת הגשמים ושוב יש כתם רטיבות בקיר? משהו מטפטף בסלון
  • עבודות אינסטלציה
  • לעתים קורות תקלות. לפעמים יש פיצוצים. אין ברירה. צריך להזמין